בלוג

צימרים לפי שעה

צימר לפי שעה 

זוגות שמחפשים לחגוג אירוע כמו הצעת נישואין, יום הולדת  ולא נחוצות להם שעות רבות. כדי לקיים את האירוע רחוק מרעש הסובבים אותם והרצון לרגע רומנטי וקסום של בני הזוג הם יכולים להזמין צימר למספר שעות במשך היום או הערב.

הצעת נישואין

בשנים האחרונות הצעת נישואין הפכה לפרויקט גדול עם הפקה רצינית. כל גבר רוצה להציע לחברתו נישואין בצורה המקורית והיפה ביותר. אחד מזמין מסוק, השני שוכר יכטה ואחר עושה זאת באמצע של אירוע רב משתתפים. כל אחד על פי אהבותיו.

יש גברים שרוצים לעשות זאת במסגרת רומנטית הוא וחברתו והשכרת צימר למספר שעות יכול להיות אחד הפתרונות.

בשיתוף עם בעלי הצימר הגבר מזמין ארוחה רומנטית, יין טוב פרחים וקינוח ובמהלך הארוחה הוא מציע נישואין לחברתו. בסיום הערב הם חוזרים לביתם.

הזמנת צימר למספר שעות לצרכי עבודה

לפעמים יש בעלי מקצוע שמארחים קולגות מחו"ל למטרות עסקאות. במשרד יש יותר מדי אנשים והתנועה בו רבה, בבית ישנם בני משפחה שצריכים להמשיך את חייהם כך שבחירת צימר למספר שעות היא פתרון לקיום ישיבה בת כמה שעות. מי שבוחר לעשות זאת מזמין מראש גם כיבוד ואוכל. השקט והאוויר הנקי מאפשר לקיים פגישת עבודה ללא הפרעות.

צימר לחיזוק הזוגיות

נשים וגברים כאחד עובדים לאורך כל השבוע שעות רבות מחוץ לבית כדי לפרנס את הילדים והמשפחה. בסיום העבודה עליהם לדאוג לכל צרכי הילדים ואין להם כוח וזמן להקדיש לזוגיות שלהם. בכל החופשות שיצאו היו גם הילדים והאפשרות להשכיר צימר למספר שעות יכול להוות עבורם דרך לחיזוק הקשרים הזוגיים שלהם. רק הם וללא ילדים, בני משפחה נוספים חברים שכנים.

פורטל צימרים בישראל

פורטל צימרים בישראל מפרסם מידע אודות צימרים שמשכירים חדרים לפי שעות. בכל יום מתעדכן המידע וכל מי שמחפש לצאת לכמה שעות של התנתקות מחיי היום יום הסוערים והדחוסים יכול לבחון את הצימר המתאים לו הן מבחינת המרחק והן מבחינה כלכלית